لیست مقایسه (0)
تا به حال شده بخوای کادو بخری ولی نتونی انتخاب کنی؟ یا اینکه اصلا وقتشو نداشته باشی تا بتونی یه بسته هدیه تزیین شده و آماده با سلیقه برای بهترین دوستت ، همسرت یا مامان و بابات بخری؟ پیکوماگ کمکت می کنه!
پیکوماگ بزرگترین فروشگاه هدیه آنلاینه که بسته های هدیه رو با طراحی های مختلف که مناسب همه سلیقه ها باشه آماده می کنه تا در زمان و هزینه صرفه جویی کنی.

بهترین، زیباترین، مدرن ترین

هدفمندی بررسی کاملنامبر وان

این سه ویژگی از صفات بارز پیکوماگ می باشد. پیکوماگ بهترین، زیباترین و مدرن ترین خدمات چاپ را به شما ارائه میکنه تا بتونید یک هدیه خاص و منحصر به فرد رو انتخاب کنید. همچنین بسته های هدیه پیکوماگ جوری طراحی میشه که بتونه همزمان حس شادی و قدردانی رو با هم داشته باشه. این بسته ها برای کادو دادن به خانم ها، آقایان و زوج ها در نظر گرفته شده و همین طور از نظر قیمتی دو گروه اقتصادی و لوکس داره که متناسب با بودجه ای که در نظر دارین می تونین خرید کنین!

در این برهه از زمان که شرکت ها کمتر به خواسته ی مشتری توجه دارند پیکوماگ با اولویت نیاز مشتری و توجه به خروجی کار خویش سعی کرده که در چاپ و تولید کادوی آنلاین از هر شرکت دیگری مورد اعتماد تر باشد. همواره در تولیدات خود بهترین کیفیت را در نظر گرفته ایم و این نکته را همیشه سرلوحه ی کار خویش قرار داده ایم که از بهترین مواد و بهترین جنس استفاده نمائیم. وسواس در انتخاب جنس و همچنین رنگ های مورد استفاده و همچنین دستگاه های بروز و جدید باعث گردیده کیفیت ما همواره در صدر باشد.

پیکوماگ، تشکیل شده از گروهی جوان خلاق که برای طراحی کادوهای خاص و زیبا برای شما دور هم جمع شده اند. پیکوماگ برای اولین بار، بسته های هدیه کامل تزیین شده را برای شما طراحی کرده که متشکل از تمام کادوهای کوچکی است که تهیه آن شاید برای شما سخت باشد و یا در ترافیک سنگین شهرهای بزرگ وقت زیادی را اتلاف کنید. با این روش شما می توانید با اعتماد به ما، در زمان و هزینه صرفه جویی کنید و همزمان کادویی شکیل و خاص را به عزیزانتان تقدیم کنید.

تمامی پرسنل پیکوماگ کاملا متبحر و متخصص هستند و از بین دقیق ترین و بهترین متخصصین این حوزه گرد هم آمده اند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. وجود دید هنری و زبردستی باعث گردیده همواره روح زیبائی و لطافت در تمامی محصولات پیکوماگ متبلور باشد. ما همواره با علم روز حرکت نموده و با اطلاع از روش های جدید چاپ و همچنین استفاده از متدهای هنری جدید محصولات مدرنی را ارائه خواهیم نمود.

پیکوماگ متولد شده تا همه چیز را برای شما ساده تر و زیباتر نماید. ما خدمات بسیار گسترده و متنوعی را به شما ارائه خواهیم داد. انواع خدمات چاپ به روش های نوینی که در کمتر چاپخانه ای به چشم می خورد و انجام آن نیازمند بکارگیری هنر و ظرافت می باشد.

چاپ روی انواع پارچه، تیشرت و لباس با جنس های مختلف شامل اسپان، جودون و پنبه ای با کیفیت و چاپ عالی که تیشرت های تبلغیاتی را شامل می شود یکی از خدمات حرفه ای پیکوماگ است. شما می توانید عکس و لوگوی خود را با استفاده از خدماتی که ما در اختیار شما قرار می دهیم روی تی شرت چاپ نمائید.

چاپ روی انواع کاشی و سرامیک در ابعاد مختلف و قابل استفاده در فضاهای مختلف با رنگ های متنوع و جذاب و قابلیت چاپ در ابعاد بسیار بزرگ با چیدن کاشی ها در کنار یکدیگر به صورت پازلی از دیگر خدمات پیکوماگ می باشد. از این خدمات نیز می توانید برای چاپ پروژه های شهری، تابلوکاشی، و یا چاپ عکس استفاده نمائید. ما خدمات نوینی را به شما معرفی خواهیم کرد. چاپ روی انواع ظروف شامل لیوان، بشقاب و انواع ظروف پذیرائی از دیگر خدمات هنری پیکوماگ می باشد.

چرا از پیکوماگ خرید کنیم؟
پیکوماگ برای شما که به عزیزانتون توجه دارید و دوستشان دارید اما وقت کافی برای خرید کادو ندارید کمک می کند.

هدف ما :

  • ارائه با کیفیت ترین محصولات بصورت بسته های ترکیبی برای کادو
  • ارائه هدایای رسمی و اداری تهیه شده از برترین تولیدکنندگان چرم داخلی
  • ارائه بسته بندی های تزیین شده با طراحی های متفاوت

ماموریت :

  • ایجاد بازار های جدید و استفاده از ایده های جوانان
  • جلب رضایت مشتریان
  • ایجاد یک چرخه اقتصادی سالم

اصول اخلاقی :

  • صداقت و راستگویی
  • رعایت کامل مقررات فروش
  • تضمین بهترین کیفیت محصول
  • گسترش و استفاده عمومی از فروشگاه های اینترنتی

کادوهای شما توسط یک گروه جوان و خلاق طراحی می شوند و برای هرکدام از شما تک می باشند. بر اساس روش کاری پیکوماگ که از یک بسته هدیه به تعداد محدودی موجودی دارد تا کادوها بصورت کاملا یکتا باشند.

پیکوماگ برای اولین بار، بسته های کادو کامل تزیین شده را توسط یه گروه خلاق برای شما طراحی کرده است. بسته ها شامل یک سبد یا جعبه با محتویات کامل از انواع کادو با تزئینات است.بسته هدیه پیکوماگ بسیار شکیل است و می توانید آنرا مستقیما به آدرس عزیزانتان ارسال نمایید.

کادوتو بساز

بسته های ما توسط یه گروه خلاق طراحی میشه و هیچ کدوم شبیه اون یکی نیست و برای هر مناسبت، هر شخص و یا هر بودجه ای مناسبه. یه بار امتحان کن!